1. Погодинна.

1. Погодинна.

Послуги оплачуються в залежності від кількості часу, витраченого на завдання клієнта (консультування, підготовка документів, участь в спільних зустрічах тощо.). Для цього клієнту надається детальний звіт з описом дат, часу, і суті виконаних робіт. При залученні декількох співробітників вважається робочий час кожного.

2. Фіксована оплата.

2. Фіксована оплата.

Стосовно стандартних послуг (отримання ліцензії, реєстрація компанії, отримання дозвільного документа, підготовка правового висновку та ін.) ми можемо запропонувати фіксовану оплату, враховуючи, що нам відомі обсяг і характер майбутньої роботи, а також бюджет витрат.

3. Абонентське обслуговування.

3. Абонентське обслуговування.

При такій схемі клієнт щомісяця сплачує певну суму, і має право скористатися певним обсягом наших послуг. При такій формі оплати вартість наших послуг нижче, ніж при погодинній оплаті. Крім того, клієнт «бронює» для себе час наших співробітників.

4. Відсоток від стягненої суми заборгованості або реалізованої угоди.

4. Відсоток від стягненої суми заборгованості або реалізованої угоди.

Великий обсяг послуг передбачає знижки, про які можна запитувати.
У вартість послуг не включені витрати на виконання проектів (переклад документів, завірення перекладів у нотаріуса, легалізація іноземних документів в Україні, поштові витрати, витрати на транспортні та зв’язок, нотаріальні копії документів і виклик нотаріуса, оплата офіційних зборів і платежів). Клієнт зобов’язаний компенсувати понесені нами витрати в зв’язку з виконанням його завдань.